درباره ما

مجموعه بالب لندن به عنوان نماینده رسمی وانحصاری این شرکت انگلیسی فعالیت خود را در ضمینه واردات،پخش،مشاوره،طراحی و اجرای پروژه های روشنایی آغاز نموده است .
محصولات بالب لندن شامل لامپ های ادیسون – چراغ های دکوراتیو – کابل های رنگی پارچه ای و سرپیچ های متنوع دکوراتیو میباشد .با توجه به تقاضای رو به رشد صنعت ساختمان،دکوراسیون و معماری مجموعه بالب لندن گام های بلندی در تامین و پخش محصولات کل و جزء صنعت دکوراسیون در بخش نور و روشنایی برداشته است.
به صورت کلی فعالیت این مجموعه به دو شاخه اصلی روشنایی و دی آی وای تقسیم می گردد .

روشنایی :

این بخش با ارائه طیف گسترده ای از محصولات خود شامل چراغ‌های آنتیک، سه پایه های دکوراتیو، آویزهای سقفی و دیواری وینتیج،چراغ های رو میزی دکوراتیو و لامپ های ادیسون می باشد که انتخابی متنوع را برای خانه ها، رستوران ها و …. را فراهم می‌گرداند.

دی آی وای:

شاید اصطلاح رایج دی آی وای را در سطح اینترنت دیده باشیم که می باشد. “خودت انجام بده” به معنی و معنای آن تعمیر، اصلاح، ساختن و یا انجام برخی کارهای فنی در خانه یا بیرون از خانه بدون کمک خواستن از متخصصان و استادکاران آن رشته است. امروزه این شیوه رواج گسترده ای یافته است و رشته های گوناگونی را – بجز کارهایی که به دلیل حساسیت، تنها کارآزمودگان مجاز به انجام آن هستند – شامل می شود. در این روش علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها و مصرف مواد اولیه، باعث پرورش استعدادهای فنی و پر شدن اوقات فراغت نیز می گردد که در کشور ما زمان و هزینه از ارکان مهم این روش می باشد .
این مجموعه در راستای حمایت از شما مصرف کنندگان ، طراحان و همکاران ، خود را موظف به ارائه محصولات متنوع و پایه در صنعت نورپردازی و دکوراتیو با کیفیت بالا و با تکیه بر اصل طراحی ساده و زیبا و قیمت مناسب و تحویل به موقع گردانیده است.
امید است بتوانیم با ارائه کالایی با کیفیت و ارائه خدمات متناسب قدردان انتخاب شما باشم.

 

 

شوروم اصلی BULB LONDON:

راهبرد هوشمند گرین

نشانی: سهروردی شمالی- اندیشه ۲- پلاک ۸۶-واحد ۹
همراه: ۰۹۲۰۱۰۰۱۳۶۸

نمایندگان شهرستان:

نمایندگی فروش در مشهد:

گروه مهندسی پژواک.
مشهد.خیابان کوهسنگی ۳۰٫پلاک ۱۱۸٫
تماس ۰۵۱۳۸۴۲۴۳۵۳(۵خط)
فکس ۰۵۱۳۸۴۲۷۹۴۴

خرید اینترنتی محصولات:logo

وب سایت خوگر

لوگو مشتریان